#SpoznajSlovensko


téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
Jánoš
07:19, 30. 01. 2018

Suhlas s RisomK - na dialnicne poplatky vo FYROM vam stacia drobne EURa, no je to najdrahsi sposob platby, aj ked ide naozaj o par drobnych. Nesnazim sa na dovolenke setrit za kazdu cenu, skor naopak, no uz to niekde vyssie spominam, za dialnice vo FYROM platime ich peniazmi, ktore si vymenim niekde na benzinke za 10 EUR a mame na cestu tam aj nazad a este sa zvysi aj na drobny nakup :) Pri poslednej dovolenke som niektore myta vo FYROM, ale aj v SRB platil kartou ... :)


ivankamirka
07:41, 17. 02. 2018

Ahojte, chcela by som sa spýtať na skúsenosti s Enp, ideme v kritickom termíne 4.8. a späť 16.8. obávam sa kolón, tak dúfam, že s enp je to rýchlejšie a bezproblémové. Či ?

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


#SpoznajSlovensko

Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.