#SpoznajSlovensko


téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
Jánoš
19:45, 12. 04. 2018

Chlapi, dakujem za informaciu, aj ked je to smutne :( naozaj som z jeho reportazi dost cerpal a vzdy som sa tesil, ze pred sezonou najdem dalsie video od jeho timu, ktore pomoze :( cest jeho pamiatke :(


Rado
00:51, 25. 04. 2018

Ahojte turisti. Od dnes je otvorena nova a kompletna dialnica cez Macedonsko. Cesta sa ma skratit cca o 30 min.  Som zvedavy kolko pribudne dialnic v Srbsku, ale vyzera to celkom dobre. 

https://youtu.be/y01dF2D3Ioc    


anabelach
06:58, 25. 04. 2018


Uvidíme, ako je to na ceste. Ja idem začiatkom júna, podám správu ako sú na tom cesty. Moja trasa je NR - Korinos Grécko je to pod pohorím Olymp. Najviac by ma potešilo keby som nemusela čakať na Maďarsko - Srbskej hranici.


VITO PO
08:17, 25. 04. 2018

anabelach : no začiatkom júna by mal byť na HU-SRB hranici kľud, ak zdržanie, tak minimálne. "Sranda" začne až na začiatku letných prázdnin. 

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


#SpoznajSlovensko

Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.