#SpoznajSlovensko


téma: Grécko - ubytovanie, prenocovanie cestou na dovolenku a späť

Pridať odpoveď
« 12
roman3
12:13, 23. 08. 2017

Pridavam kontakt na ubytko po ceste do GR. https://www.booking.com/hotel/mk/villa-radica.sk.html

Je to 2km z dialnice v centre Negotino. Prijemne ciste ubytko za 23e na noc za dvojku izbu. Izby su mensie ale na prespatie pocas cesty plne dostacujuce. Super bonus bol, ked sme na mieste zistili, ze majitelka hovori Slovensky. Predebatilii sme s nou cely vecer a dozvedeli sme sa vela o Macedonsku, ktore bude nasou dalsou cestovatelskou destinaciou. Parkovanie bolo sice na ulici pod oknom izby ale uplne bezpecne.


Naaty
06:34, 09. 09. 2017
Ubytovanie v Nisi ....raz The only one apartment, je to hned pri centre, druhykrat s ranajkami Linda bed and breakfast, trosku dalej od centra, ale pekna prechadzka, aspon sme videli druhu cast mesta, opevnenia. V Beograde dalej od centra, isli sme do centra dopravou .....Gues House N ....super majitel....pre styroch 38€.Stary Belehrad sa nam velmi pacil.


« 12


Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


#SpoznajSlovensko

Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.

Vytvoriť profil