téma: Izrael rady

ima
14:46, 18. 02. 2018

Mal by som pár otázok, nakoľko informácie mám rozporuplné. Kto by to vedel dať na pravú mieru, ak máte konkrétne skúsenosti:

1. požičanie auta na týždeň -

a) niektoré požičovne ponúkajú neobmedzené km, niektoré poplatok za km 0,4 USD, čo sa mi zdá dosť veľa, ale majú nižšie požičovné, je to naozaj tak?

b) je možné ísť s požičaným autom na palestínske územia? Jericho, Betlehem, Mŕtve more ....

c) pri požičaní auta v Tel avive a vrátení v Eilate sa mi zdá dosť vysoký cenový rozdiel oproti tomu, ak sa auto vráti na rovnakom mieste, dá sa to nejako obísť? prípadne existuje požičovňa, ktorá za to nemá príplatok?

d) vyčítal som, že spoluúčasť je asi 400 eur, ale je možné doplatiť za 0 spolúčasť asi 70 eur za týždeň, oplatí sa to?

Celkovo sa mi to požičanie auta zdá dosť drahé, ak spočítam všetky tie poplatky.

Je výhodnejšie si požičanie rezervovať a zaplatiť vopred alebo to vyjde lacnejšie na mieste?

2. je možnosť dovozu potravín? Mám na mysli musli tyčinky, ovsené vločky a podobné suché veci. Nie je s tým problém na hranici? Strava je v Izraeli dosť drahá, radi by sme čosi ušetrili.

Ďakujem za súrne odpovede, ak ma niečo napadne ešte napíšem.

Je ešte nejaké iné fórum, kde by mi zodpovedali tieto otázky?





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.