téma: Taliansko camping

jokl
19:57, 20. 06. 2016

jokl

Caute, stanovanie mozem doporucit: v tychto campingoch sme boli.  Pozor, cena v auguste je najdrahsia - cele Taliansko ma dovolenky. Vo vstekych campoch je bazen, animacie pre deti ..

www.parcocapraro.it   ... vlastne lido di jesolo blizko benatok a nas najoblubenejsi camp, super, velmi blizko a hlavne poriadok a cistota. a cenovo velmi ok.

www.campingeuropa.com    ... uplne blizko benatok...autom do punta sabbioni a  trajektom ..z tadeto by som iseil na vylet do benatok,  pekny, ale drahsi camp a co sa mi nepacilo kupacie ciapky do bazena

www.villedegliulivi.it   ... krasne  ELBA , Napoleonov strov...  cely ostrov je krasny.... tento camp je v krasnej zatoke marina di campo .... pekna cista pieskova plaz s priezracnou vodou ... nevyhoda drahzi trajekt, na GR ostrovy je to omnoho lacnejsie.

www.campingmareblu.com/  ... toskansko ...krasna plaz spiagge bianca biela plaz /nachadza sa ale dalej, nie priamo pri campe/ , v podstate je to neaky odpad  z fabrikky solvay .... ale plaz vdaka tomu je ako v karibiku :-) ale je dlha cca 10 km, tkze miesto pre kazdeho.

jokl
13:49, 09. 08. 2017

http://www.villaggioarcobaleno.it/  ... Gargano Vieste, po dlhej dobe sme boli opat v campingu. Tento krat cez slovensku CK, CK super vsetko bolo ako malo byt , skoda, ze sme nemohli byt dlhsie, ale len 10 dni. Len na kemp mam male vyhrady.  Vieste je velmi pekne starobyle mestecko postavene na skale. Kemp bol umiestneny asi v polovici celej zatoky, takze na prechadzky po plazi idealne. Jemny piesok a plytka voda. Kemp mal kazdy den animacie pre deti a aquagym, doobeda pri mori, poobede pri bazene a vecer na podiu, vsetko je v taliancine ale decka si to uziju. Co sa mi nepacilo, bazen za poplatok 5 € / osoba a zase kupacie ciapky. Ale horsie to bolo s toaletami, len jedine pre vsetkych a este k tomu aj turecke hajzle . takze za tie zachody velke minus :- ( 

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému

Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.

Vytvoriť profil

Európske metropoly