Primorsko - veľmi príjemný oddych

napísal/a Kajina · zobrazení: 2982

Dovolenku sme odštartovali na parkovisku pri nákupnom centre Tesco v Prešove. Cesta nám trvala okolo 24 hodín, pre niekoho možno nepredstaviteľná vec, ale nejako sme ju zvládli. Najhorší bol prechod Rumunskom, museli sme sa dokonca zastaviť až v servise kvôli poruche na pneumatike autobusu, všetko sa ale našťastie dalo do poriadku a my sme po 24 hodinách boli na mieste pri hoteli, kde nás už čakala delegátka CK Globtour.

Keďže izbu sme dostali až okolo 12tej a príchod bol zhruba okolo 8 ráno, tak sme si zložili batožinu do priestorov Hotela Mirage a vyrazili na pláž. Neskôr po príchode na izbu sme boli veľmi milo prekvapení, dostali sme izbu v najvyššom poschodí hotela, ktorá bola veľmi pekná a priestranná - o tom viac v recenzii ubytovania.

Severná pláž

Dni sme trávili približne rovnako, väčšinu času sme trávili na južnej pláži, ktorú sme mali blízko hotela. Stravu sme mali allinclusive, čo znamenalo nepretržitý prísun stravy a nápojov počas celého dňa. Vo večerných hodinách sme často šli niekam do ulíc Primorska, nájdete tam dlho otvorené trhy na celej hlavnej ulici a taktiež viacero rôznych barov, či reštaurácií.

Dovolenku sme si veľmi užili, počasie nám vyšlo na výbornú, v Primorsku nespadla ani kvapka dažďu, pršalo jedine keď sme strávili jeden deň v Burgase.

Komentáre

Komentovať

z výletu

Bulharsko - PRIMORSKO 2013


ďalšie články od Kajina

Ďen v Burgase

Jeden deň sme sa rozhodli trochu obzvláštniť - vybrali sme čítať ďalej22.2.2014 - Čína - Kampa - Karlov most

V sobotu bolo pekné počasie, tak sme namiesto zvyčajného varenia čítať ďalej


1.3.2014 Čína (opäť) - Petřín - Nerudova ulice

Ďalší víkend sme taktiež nechceli sedieť doma... Tak sme vyrazili čítať ďalej


Výlet na Karlštejn

Hrad Karlštejn ma už dlhšiu dobu lákal a konečne po čítať ďalej