téma: Albansko - cesta vlastnym autom

Pridať odpoveď
Fero
06:19, 10. 06. 2019

Dobry den.

Dobry den, vie mi niekto dat par rad na cestu do Albanska vlastnym autom.

Dakujem Fero


Fero
20:56, 06. 07. 2019

Caute.Ide niekto toto leto do Albanska?Alebo mate skusenosti s Albanskom taktiez s cestou?.Dakujem


Fero
13:28, 14. 07. 2019

Caute. Stale som nezaregistroval Vaše postrehy s ciest do Čiernej Hory a Albánska. Za všetky vopred ďakujem. Fero


Fero
14:56, 31. 07. 2019

Ahojte Turisti.

Tak som to dal do Albánska. Cestovali sme autom 22.7. s celou mojou rodinou na 7 dní. Mozem povedať, ak Vás baví soferovanie tak to nie vobec strasne. Vybral som trasu Maďarsko, Srbsko, Čierna Hora a Albánsko/Dures- Golem/Cesta samotná mi trvala 20 hod. -1300km. Presov -Golem. Krásne pieskové pláže, ľudia pohodoví, milí, odporúčam.


lukasLNZGJ
21:26, 06. 08. 2019

lukasLNZGJ
13:41, 08. 08. 2019

Ako je to s leki u nich. menil si na SK? alebo tam? alebo si nepotreboval hotovost?


Fero
14:24, 12. 07. 2020

Ahojte. Kto cestuje do Albánska autom -Madarsko,Srbska,Čierna Hora. Nepotrebujete v Albánsku leki. My sme mali kartu a eura. V Albánsku dá sa zmeniť na leki, alebo jednoducho platiť eurami aj kartou.





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.