téma: Autom do usa

danielos
15:14, 17. 01. 2016
zdravim vsetkych cestovatelov planujem cestu vlastnym karavanom do usa a hladam akekolvek informacie a rady ako dostat auto lodou do usa co to obnasa ake su ceny kedze sa nejedna o auto normalnych rozmerov zistil som ze existuju dve moznosti ..drahsia v kontajneri a lacnejsia tzv RoRo co je obdoba trajektu zaujimaju ma najma informacie RoRo z akeho pristavu v eu do akeho pristavu v usa ako zistim cenu aka spolocnost ako dlho trva cesta ake su podmienky ceny ako sa to vybavuje a podobne.... prosim informacie typu google si necajte preluskal som vela stranok oslovil som vela prepravcov zatial vsak bez relevantneho vysledku...taktiez ma nezaujimaju informacie o tom ci mozem priviezt auto do usa o tom ci sa to oplati a podobne ...budem vdacny za akukolvek pomoc rad ktora bude mat hlavu a patu popripade o konkretne kontakty dakujem vsetkym a zelam vela cestovatelskych zazitkov

loskokos
11:00, 13. 10. 2016

Ahoj, ako kukám určite nemáš najmenší karavan. Takže 1. triedou sa odoslať asi nemôžeš takže jedine nejakým súkromným trajketom alebo nákladným lietadlom pre karavany, kontajnery a pod. Síce to nebude najlacnejší prevoz ale dúfam že sa ti to podarí!

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.