téma: Balkán

Pridať odpoveď
Fero
19:17, 09. 05. 2019

Fero
19:19, 09. 05. 2019

Dobry den. Moze mi niekto poradit na cestu do Albanska alebo do Ciernej hory.Som z vychodneho Slovenska.Vdaka


beja999
21:08, 14. 05. 2019

Ahoj. Čo konkrétne by si chcel vedieť? Boli sme minulé leto. A boli sme milo prekvapení. :)


Fero
15:49, 21. 05. 2019

Dobry.Zaojima ma trasa cez ,ktore staty ste isli do Albanska.V Albansku ,kde ste boli.Ja pocitam Velipoje alebo Drac ubytovat sa. Ake su cesty/kvalita/ a pod.Dakujem


Fero
15:45, 26. 05. 2019

Dobry.Chcem sa spytat na cestu autom do Ciernej Hory. Chcem ist cez Srbsko.Ak mate postrehy napiste.Idem z vychodu koncom juna.





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.