téma: Blog a videoblog o Číne

paveldvorak
10:21, 26. 07. 2016

Ahojte, rád by som Vám predstavil Čínu, aké je to žiť v Číne a aké je to cestovať po tejto krajine. Preto píšem blog aj točím videoblog o Číne. Toto je nový diel môjho videoblogu  

https://www.cestycinou.sk/cestovanie-po-cine/jiangxi/cesty-cinou-2-najkrajsi-vidiek-cine-wuyuan-jiangxi


paveldvorak
05:35, 03. 04. 2017

Modrý Peking je absolútne nezabudnuteľný! Či už ho máte radi, alebo nie, krása a atmosféra plných ulíc počas pekných dní sa mu nedá uprieť. Taiji, aj vodná kaligrafia patria medzi najčastejšie zábavy domácich. Najpopulárnejšie je však čínske jianzi, či ako sa tejto hre vraví - pierka. No a čo by to bolo za slnečný deň, keby neboli aj tancovačky. To všetko vám priblížim v tomto diely môjho videoblogu. Verím že sa vám bude páčiť.


Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.