téma: Bratislava - Slovensko

Roman1
20:45, 06. 09. 2018

Zdravím, som rodený Bratislavčan s vrodenými výhľadmi na svoje mesto a na blízke okolie. Mám veľmi rád prechádzky alebo športové aktivity ako napr. cyklistika alebo korčuľovanie po Bratislave a blízkeho okolia. Vždy som to miloval. Preto na tejto stránke hľadám človeka s podobnými alebo dokonca človeka, ktorý sa iba o takýto zážitok z poznávania chce podeliť so mnou. Preto ak hľadáte partáka na prechádzky alebo šport tak mi kľudne napíšte. Alebo ak ste z iného mesta a plánujete navštíviť mesto Bratislava tak kľudne napíšte a ja Vám to tu Rád ukážem a prejdem sa s Vami. 

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.