téma: camping IT GR

Pridať odpoveď
jokl
19:57, 20. 06. 2016

jokl

TALIANSKO  Caute, stanovanie mozem doporucit: v tychto campingoch sme boli.  Pozor, cena v auguste je najdrahsia - cele Taliansko ma dovolenky. Vo vstekych campoch IT je bazen, animacie pre deti ..  talianske campy su velmi dobre vybavene a aj ich rozlisuju ako hotely podla hviezdiciek * . 

GRECKO Pridavam dole grecke campy. Greci nemaju take pekne  ako Taliani, Mensie campy su vacsinou bez bazena a animacii, ale zato omnoho lacnejsie aj o polovicu oproti IT. 

www.parcocapraro.it   IT ***  ... vlastne lido di jesolo blizko benatok a nas najoblubenejsi camp, super, velmi blizko a hlavne poriadok a cistota. a cenovo velmi ok, more cca 600 m prijemna prechadzka cez ich piniovy lesik. V campe je aj restauracia a pizzeria ... asi naj pizza . Kupte si obycajnu margeritu - je tam viac syru ako cesta .V blizkosti na vecer je mesto Lido Di Jesolo, kde bude uzavreta komunikacia a vznikne pesia zona, vela vela obchodikov .

www.campingeuropa.com  IT ****   ... uplne blizko benatok...autom do punta sabbioni  parkovne za 7 € a plus  trajekt ..z tadeto by som iseil na vylet do benatok,  pekny, ale drahsi camp a co sa mi nepacilo kupacie ciapky do bazena. Praimo na plazi, obchodik ... a automat na vino :-) a sodu ...veelmi dobreee .. jednoducho si mozete sami nacapovat vino, sodu a mat strik na plazi aj na placi.

www.villedegliulivi.it   IT ***... krasne  ELBA , Napoleonov strov...  cely ostrov je krasny.... tento camp je v krasnej zatoke marina di campo .... pekna cista pieskova plaz s priezracnou vodou ... nevyhoda drahzi trajekt, na GR ostrovy je to omnoho lacnejsie. Priamo v campe, pekna restika , niekedy maju navarene 2-3 jedla a funguje to na sposob tackarne, zoberite si tacku a stojite v rade ... bazen , ale zase kupacie ciapky a bazen za poplatok .. velke minus  :-( aj ked camp bol velmi pekny, cisty ..  ale som za to, ze ked platite za kemp viac ako za apartman, bazen ma byt v cene .

www.campingmareblu.com/   IT *** ... toskansko ...krasna plaz spiagge bianca biela plaz /nachadza sa ale dalej, nie priamo pri campe/ , v podstate je to neaky odpad  z fabrikky solvay .... ale plaz vdaka tomu je ako v karibiku :-) ale je dlha cca 10 km, tkze miesto pre kazdeho. Kemp je fajn, maju pizzerku uplne super pizza, sice spolocne grilovacie miesta, ale ked si donesiete stolik a stolicky a pitie  :-) . je to super.

jokl
13:49, 09. 08. 2017

http://www.villaggioarcobaleno.it/  IT ***.. Gargano Vieste, po dlhej dobe sme boli opat v campingu. Tento krat cez slovensku CK, CK super vsetko bolo ako malo byt , skoda, ze sme nemohli byt dlhsie, ale len 10 dni. Len na kemp mam male vyhrady.  Vieste je velmi pekne starobyle mestecko postavene na skale. Kemp bol umiestneny asi v polovici celej zatoky, takze na prechadzky po plazi idealne. Jemny piesok a plytka voda. Kemp mal kazdy den animacie pre deti a aquagym, doobeda pri mori, poobede pri bazene a vecer na podiu, vsetko je v taliancine ale decka si to uziju. Co sa mi nepacilo, bazen za poplatok 5 € / osoba a zase kupacie ciapky. Ale horsie to bolo s toaletami, len jedine pre vsetkych a este k tomu aj turecke hajzle . takze za tie zachody velke minus :- (  V meste su super trhy ... tolko byliniek, syrov, oliv, oleja ... a ochutnavok .. prejdete sa a mate predjedlo ... haha 

jokl
08:25, 27. 07. 2018

http://www.camping-pitsoni.gr/el/ .. GR

Velmi malinky camp, pre tich co maju vlastny karavan by som idiel do  https://www.camping-melissi.gr/en/. Oba campy sa nachadzaju na plazi Sykia, Sikia ... raz to greci pisu tak, raz tak. Sykia je pekna velka plaz, kde je velmi malo ludi , je to plaz ktora caka na objavenie . Zatial tu neni ziadny hotel, ziadna taverna ... nic, tak si na plazi nedate pivo ani pytagyros :-) . Takze ak chcete mat pokoj, zobrat na plaz psa .. neni problem. Ale tento camp ponuka prenajom starsieho karavanu za velmi dobru cenu. My sme mali asi ten najstarsi :-( . Ostane boli novsie. Nas bol taky vybyvany ... :-( .  V karavane mate trubu, varic, chladnicku, komplet kuchynske vybavenie .V campe sa velmi snazia a kazdy den upratuju, dezinfikuju socialne zariadenia. Tepla voda je stale, su tu aj normalne aj turecke wc. Plaz je cca 100 m. Sarti je cca 7 km.  Camp patri k lacnejsim, nas stal karavan na den len 37 € co je super, podobne karavny v campoch s bazenom stoja cca 90-100 na den /ale to je o luxusnejsich campoch/ inac bo lo fajn, dohovorite sa v pohode, chodi tam vel bulharov a asi vsetci neako vedia po BG. 

jokl
08:30, 27. 07. 2018

http://www.camping-goldenbeach.gr/   .. GR

este pridavam jeden, v nom sme neboli, ale kazdy den sme cez neho prechadzali na plaz. Camp sa nachadza na ostrove Thassos - plaz Golden beach. Bohuzial nema na prenajom karavany, takze vsetko si musite priniest. Aj ked mame komplet stanove vybavenie, po takej dlhej trase, by sa mi nechcelo este stavat stan ... a neviem si predstavit, ze by ma dali neaky colnici na hraniciach vylozit ... :-)  Camp ma  maly ale lacny obchodik. Camp je priamo na plazi a na plazi ma aj maly bar. Dakedy v minulosti v nom mala stany aj SK CK Fifo, uz to ale ukoncili. Oproti campu je masiarstvo a WC buhuzial turecke, ale kedze je to nasa naj plaz ... vsetko je OK, chodime sem aj na toaletu .. :-) 

jokl
17:10, 13. 02. 2020

http://tsitreli.gr/index.php/el/ ...GR

Náš plán tento rok  a mozna inspiracia pre niekoho :-) neskor popisem. Camp ponuka na prenajom stanove miesta, karavany, studia, jeden mezonet a mobilne domy - tie su uplne nove pekne, ale drahe. 

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému

Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.