téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
Nera738
11:00, 21. 06. 2018

Tachometrovych 140 je úplne dostačujúce rýchlosť. Ani menej ani viac. 


Nera738
11:01, 21. 06. 2018

Aj keď čím je väčšia tma, tak to nejak. Stúpa. Tiež sa chytám za tukov. 


slk
20:13, 21. 06. 2018

Davos111

Vdaka za aktualne info a uzite si krasnu dovolenku v Grecku.


slk
20:20, 21. 06. 2018

Janicek101

Vacsinou je to na hraniciach uplna klasika. Pasy, pripadne zelena karta v MK a pokracujes. Iba raz som musel na HU hraniciach otvarat aj kufre a tazky :) ale vsetko dopadlo dobre. Len snazivy colnik :). 

Co sa tyka tej povynnej vybavy, netreba sa bat a brat to az doslovne. Tie vesty ti budu stacit max 2, tak to mam aj ja. Len do AUT beriem na pocet cestujucich :).


henry_sk
23:10, 22. 06. 2018

Ako je to s tými skákavými diaľnicami v MK, opravujú alebo si dávať pozor?

A minulý rok som dosť chaosil kým som našiel diaľnicu... Išla tam paralelene diaľnica aj stará cesta, len nadiaľnici som párkrát ťukol tlmiče...

Používam len navigáciu v aute tak určite nebude aktuálna s neustálymi zmenami v SRB+MK diaľnic vo výstavbe.


Davos111
05:37, 23. 06. 2018

Ja pouzivam navigaciu Sygic. Stahoval som cca pred dvoma tyzdnami a boli tam vsetky nove useky dialnic...aj v Srb aj Fyrom. Ziadne extra skakave diaonice som po ceste nemal...mozno som prave isiel mimo dier..


Danica
15:13, 23. 06. 2018

Dobrý deň nebol náhodou niekto z vás na Chalkidiki v časti Kassandra a dokonca v hoteli Mendi?potrebovala by som nejakú osobnú skúsenosť idem tam na dovolenku


vladott98
23:31, 23. 06. 2018

Zdravím pani, viete mi sem napísať hr. priechody ktoré sú mimo diaľnice v Srbsku a Fyrom. Viem ze ste to tu už niekde pisali ale nechce sa mi hľadať


Peter63
09:29, 24. 06. 2018

Zdravim turisti,grecko som absolvoval 4krat vzdy sarti parada tento krat sa rozhodlo ze paralia ,vzdy to bolo koncom augusta takze cesta tam bez problemov na spet hroza,teraz ideme prvy krat 26.7 nevie niekto ako je to v tomto obdobi na horgosi a inych prechodoch.enp odporucam cez srbsko ziadne stanie na mytniciach a oproti znamym prichod do sarti o 2 hodiny skor


vladott98
10:26, 24. 06. 2018

Peter 63 ja idem paraliu 20.7. Tak môžem potom napísať aktuálne info. 





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.