téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
slk
15:25, 04. 07. 2018

galaktiko, ivanb

tento odkaz a plno dalsich  uzitocnych odkazov najde tu, nabuduce :) :

http://www.somturista.sk/forum/tema/grecko-odkazy-a-linky-na-uzitocne-informacie-pri-ceste-na-dovolenku-67


PistaLM
13:36, 06. 07. 2018

Ahojte, podla tych webkamier z Horgos-u tak ten prvý záber je cakacka na vstup do madarska, či do Srbska? Stále, celý týždeň je tam fronta v styroch pruhoch. Ďakujem


Peter63
14:28, 06. 07. 2018

Ten prvy je madarsko do srbska cez tyzden je to zatial celkom dobre


slk
15:10, 06. 07. 2018

Tak aby som to ozrejmil s tymi kamerami. Kamery su na Srbskej strane, takze je vidiet bud strana od Madarskych hranic, alebo zo SRB hranic. Cize musite este ratat s tym, ze nejaka cakacia doba moze byt aj na vystupe Z HU do SRB alebo Zo SRB do HUN. To co vidite su vzdy cakacky na SRB hranici.

Podobne to plati aj pri SRB-MKD hranici, ked je kamera tiez na SRB strane.


PistaLM
16:07, 06. 07. 2018

Ok. Ďakujem, ale aj tak som nepochopil (už mám asi po pracovnej dobe), tá kolona je na vstupe do Srbska, či do Maďarska. Počítal som s tým,že kolóna by mala byť na vstupe do schengenu,či?


Peter63
16:53, 06. 07. 2018

Ta kolona prvy obrazok je od madarska do srbska,pokial nestojis v madarsku ze je od srbska az po madarov suvisli rad tak zatim je to dobre


PistaLM
17:00, 06. 07. 2018

Fuu, tak už som si asi celkom odvykol od takychto kolon na hranici. Teda, ak hovorite, ze toto je stale do pohody, nechcem si predstaviť kolonu cez vikend ;-) Dik, budem to sledovat, nech sim v obraze. Buduci tyzden v utorok vyrazame.


slk
17:30, 06. 07. 2018

PistaLM

Kolona je na vstupe do Srbska. Cize su to auta co uz presli madarskou vystupnou colnou kontrolou.


Adka
23:45, 07. 07. 2018

Ahojte, zaujíma ma či a ako riešite poistenie auta ak nemáte havarijnu poistku. Teraz to riešim a neviem sa dopátrať k rozumnemu produktu, čisto len pripoistenie auta ( porucha, odťah..). Keď som vyklikala nejaké poisťovne, vychádza mi to cca na 60€ na 10dni pre 3 osoby. To pripoistenie auta sa dá len v rámci poistenia osôb. Alebo zle googlim?? Neviete poradiť? Vdaka


Davos111
06:48, 08. 07. 2018

Ja som pripoistil auto cez Uni.n. auto som pripoistil iba k jednej osobe. Nie ku vsetkym cestujucim..bolo to cca 25€ na 13dni. Poistka bola sucastou aj cestovneho poistenia.





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.