téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
Peter63
14:28, 06. 07. 2018

Ten prvy je madarsko do srbska cez tyzden je to zatial celkom dobre


slk
15:10, 06. 07. 2018

Tak aby som to ozrejmil s tymi kamerami. Kamery su na Srbskej strane, takze je vidiet bud strana od Madarskych hranic, alebo zo SRB hranic. Cize musite este ratat s tym, ze nejaka cakacia doba moze byt aj na vystupe Z HU do SRB alebo Zo SRB do HUN. To co vidite su vzdy cakacky na SRB hranici.

Podobne to plati aj pri SRB-MKD hranici, ked je kamera tiez na SRB strane.


PistaLM
16:07, 06. 07. 2018

Ok. Ďakujem, ale aj tak som nepochopil (už mám asi po pracovnej dobe), tá kolona je na vstupe do Srbska, či do Maďarska. Počítal som s tým,že kolóna by mala byť na vstupe do schengenu,či?


Peter63
16:53, 06. 07. 2018

Ta kolona prvy obrazok je od madarska do srbska,pokial nestojis v madarsku ze je od srbska az po madarov suvisli rad tak zatim je to dobre


PistaLM
17:00, 06. 07. 2018

Fuu, tak už som si asi celkom odvykol od takychto kolon na hranici. Teda, ak hovorite, ze toto je stale do pohody, nechcem si predstaviť kolonu cez vikend ;-) Dik, budem to sledovat, nech sim v obraze. Buduci tyzden v utorok vyrazame.


slk
17:30, 06. 07. 2018

PistaLM

Kolona je na vstupe do Srbska. Cize su to auta co uz presli madarskou vystupnou colnou kontrolou.


Adka
23:45, 07. 07. 2018

Ahojte, zaujíma ma či a ako riešite poistenie auta ak nemáte havarijnu poistku. Teraz to riešim a neviem sa dopátrať k rozumnemu produktu, čisto len pripoistenie auta ( porucha, odťah..). Keď som vyklikala nejaké poisťovne, vychádza mi to cca na 60€ na 10dni pre 3 osoby. To pripoistenie auta sa dá len v rámci poistenia osôb. Alebo zle googlim?? Neviete poradiť? Vdaka


Davos111
06:48, 08. 07. 2018

Ja som pripoistil auto cez Uni.n. auto som pripoistil iba k jednej osobe. Nie ku vsetkym cestujucim..bolo to cca 25€ na 13dni. Poistka bola sucastou aj cestovneho poistenia.


Pingu
07:38, 08. 07. 2018

okrem klasickeho cestovneho poistenia som si poistil aj auto cez Axu poistenie sa vola "poistenie technickej pomoci"  je vyhodnejsie ako havarijne ci PZP stalo nas 21.98€ a obsahuje: Komunikácia s operátorom vždy v slovenskom či českom jazyku. Neobmedzený limit kilometrov na odtiahnutie nepojazdného vozidla do servisu alebo do SR. Zaistenie a úhrada prepravy posádky do cieľovej destinácie alebo domov. Najširší rozsah poskytovaných asistenčných služieb pre prípad chyby vodiča. Bez obmedzenia veku vozidla, počtu najazdených kilometrov či veku vodiča. Poistenie poskytuje asistenciu v prípade nepojazdnosti vozidla v dôsledku jeho poruchy, chyby vodiča, nehody či odcudzenia vozidla! Zaistíme príjazd technika a uhradíme hodinu práce. Zabezpečíme a uhradíme odtiahnutie do najbližšieho servisu. Uhradíme parkovné nepojazdného vozidla. Uhradíme pre Vás ubytovanie až na 2 dni. Zabezpečíme a uhradíme odtiahnutie nepojazdného vozidla späť domov! Zabezpečíme a uhradíme náhradnú dopravu do cieľa cesty či domov. Doručíme Vám hotovosť do miesta pobytu. Zabezpečíme tlmočenie pri styku s miestnymi úradmi......


henry_sk
08:23, 08. 07. 2018

uni0n má aj nejakú lacnejšiu verziu - internetové poistenie cez 0nlia

tam ide poistiť auto havarijným aj len na mesiac, ide pripoistiť aj cestovné poistenie pre najbližšiu  rodinu vodiča

skúste čo to vyjde pre Vaše auto

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.