téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
romanca
21:13, 01. 08. 2018

Hlasenie z cesty spat odchod Psakoudia, Chalkidiky o cca 12.00 greckeho casu, prichod na evzoni o cca 14.00 greckeho casu, cakali sme cca 45 minut prichod na macedonsko srbske hranice okolo 15.50 nasho casu, cakali sme znova cca 45 minut. v srbsku par kilometrov za motorestom dzep sme zastali v kolone, ktora vznikla kvoli vazne nehode autobusu, cakali sme cca 45 minut. prichod do leskovacu o 19.00, ked sme odchadzali z psakoudie ukazovala navigacia predpokladany prichod o 16.05, teda sme cestou stratili cca 3 hodiny. inak v poriadku.


Lasto
21:18, 01. 08. 2018

Tak podavam hlasenie z 1. dna nasej cesty do Grecka. Rano sme vyzerali o  5h z SK. Cesta po Budapast v pohode. Potom sa to zhustovalo po Seged ale dalo sa. Pred hranicou zo SRB som pozrel situaciu a rozhodol som sa pre prechod cez TOMPU namiesto BACKI VINOGRADY. Na TOMPE 2-3 auta presli sme sa 10 minut (prechadzali sme o 11h). Potom som v Subotinici na benzinke PETROL kupil krabicku ENP s kreditom 3500 dinarov ktoru som nelepil ale len tak polozil na pristojovku. Na prvej mitnici som zistil po upozorneni obluhy ze to musi byt nasmerovane bielou stranou smerom von z auta nie ciernou. Aut na mytnici nebolo vela. Na druhej zase som pohol z tou krabickou pred prejazdom. Zase ma obsluha upozrnila ze s tym nemozem hybat pri prejazde mytnicou. Aut tiez nebolo vela. Prechod cez Belehrad centrom podla doporucenie plynuly bez problemov. Akruta bola silna burka. Aspon sa ochladilo. Na tretej mytnici sa prejavila vyhoda ENP. Len sme presli. Ak by sme mali platit zdrzanie by bolo odhadom min. 0,5-1,0h. Na stvrtej mytnici tiez nebolo vela aut. Do Leskovaca kde spime sme dorazili o 17h. Vedla hotela bola super restauracia kde sme sa navecerali.  Idem studovat ktorou cestou (prechodmi) zajtra pokracovat do Grecka. Neviem sa rozhodniut ci Gavgelina alebo Dorjan...


Lasto
21:24, 01. 08. 2018

To Romanca: Spite v Leskovaci? My sme prave v hoteli Gros.


Jánoš
07:25, 02. 08. 2018

Stefan77 - kdeze :) este som v GR, odchadzame stade v pondelok 6.8. :) 

Vytvoril som ti nové vlákno v “Staty a destinacie”


romanca
13:17, 02. 08. 2018

Shit. Pre navrat spat som zvolil Tompiu. Este na dialnici som kontroloval cakania a tompa bola do 15 min. Horgos 3 hodiny a vinogradi 30 minut. Uz tu na vystupe v tompe cakame hodinu a furt nic. Mal som ja ist na bajmok. 


Nera738
13:37, 02. 08. 2018

Nuž, stále je to hop alebo trop 


bily
14:34, 02. 08. 2018

Ja som bol na Tompe v noci o 3:30 zo smeru Srbska a jedno auto predomnou, v opacnom smere bolo ale 10 ,Horgos hlasil hodinu


Nera738
23:55, 04. 08. 2018

Jánoš tak ideme tiež priamo domov. O koľkej chceš ísť? Možno sa stretneme cestou. 


Jánoš
11:44, 05. 08. 2018

 Chcem odtial zo Sykie vyrazit v pondelok rano o 6-7, podla toho ako sa nam bude chciet vstavat :) smer Dojran, natankovat, nakupit este nejake veci tam v supermarkete za super ceny. Potom FYROM/SRB hranice (jedine tych sa obavam), pred SRB/HU hranicami sa chceme ist najest do Vinsky Dvor a prejst cez Backi Vinogradi. Snad vsetko pojde OK, radi by sme vecer po dvoch tyzdnoch uz spali doma vo vlastnej posteli :) Uvidime ako sa nam zadari, mozno sa cestou stretneme - biely Yeti s VT znackou :)


Nera738
11:55, 05. 08. 2018

Nám ak sa podarí tak tiež okolo 7 z Thassosu. Inak cesta presne ako píšeš. Takže je to možné. Striebornošedy dvojkovy Koleos. Zh značka. 





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.