téma: Lieky v lietadle

bejbe
10:14, 04. 09. 2014
Chcela by som sa spytat na prepravu liekov na predpis lietadlom. Ak ich mam v prirucnej batozine potrebujem sprievodny list od lekara v anglickom jazyku. Ktory lekar mi moze taketo potvrdenie vydat,co ma obsahovat a je lekar povinny napisat mi ho v anj jazyku? Alebo to su moje dalsie naklady ze to dam prelozit niekomu? Ak by lieky boli prepravovane v klasickej batozine, nepotrebujem tym padom ten sprievodny list? Dakujem

MravecSK
14:21, 23. 12. 2014
O ake lieky sa jedna? Pokial to nie je nejaky derivat morfia a podobne, tak by nemal byt problem s nicim. Bezne cestujem s roznymi liekmi na predpis a presli bez povsimnutia aj pri otvoreni kufra colnikmi alebo TSA.
Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.