téma: PADMAM rodinka

jokl
21:04, 11. 04. 2017

Caute vsetci :-) na youtube som natrafil na PADMAM rodinku . Neni su to moji kamosi a nerobim im reklamu, ale hned by som sa k nim pridal :-) . Je to o rodinke z Topolcian , ktora zila/zije v Rakusku  a jedneho dna sa rozhodli cestovat. Neviem ako a z coho ziju, neviem ako maju vymyslenu skolu. Davam to sem, len ako tip na dobru dovolenku, tip na video z krajiny   .... kam by ste mozno vahali ist . Precestovali USA, juznu ameriku ale hlavne Europu. Zaujimave  su hlavne netradicne - Rumunsko, Bulharsko, Srbsko, Macedonia, Polsko, Madarsko . Pre nas co jazdime autom do GR velmi zaujimave a aj pre tych co maju obavy z inych krajin .... prajem peknu podivanu a zaujimave tripy na dovolenku.


MarkoRuman
23:34, 11. 04. 2017

pre doplnenie pridávam odkaz na ich youtube kanál a facebook stránku, kde ich môžete sledovať:

https://www.youtube.com/channel/UCDCcXkfjNWcpmabm_vM76Cw

https://www.facebook.com/padmamrodinka/

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.