Sprievodca krajinami

Na SomTurista.sk nájdeš sprievodcov destináciami a pamiatkami sveta. Ak niekam cestuješ, nezabudni si preto u nás pozrieť sprievodcu, aby si videl všetko čo daná oblasť ponúka. Aktuálne máme hotových sprievodcov pre Taliansko, Bulharsko, Chorvátsko, Turecko a Egypt. Na ďalších krajinách pracujeme a v blízkom čase budeme zverejňovať ďalšie užitočné články.

K destináciám však neponúkame iba články napísané našimi redaktormi. Na SomTurista.sk má každý možnosť si vytvoriť vlastný cestovateľský profil a zdokumentovať si svoje cestovateľské zážitky prostredníctvom fotoalbumov, momentov, článkov či hodnotení a všetok obsah z poslednej cestovateľskej akcie združiť pod jeden výlet. Ku všetkému cestovateľskému obsahu je možné priradiť miesta, ktorých sa obsah týka a podľa ktorých ostatní užívatelia obsah jednoducho nájdu a môžu sa tak ľahko inšpirovať.

Výsledkom je tak sprievodca destinaćiami zložený nie len z "oficiálneho" článku avšak ale aj z hodnotení, fotiek a článkov od samotných užívateľov.