PR a marketing stážista pre SomTurista.sk

Chceš sa naučiť robiť PR a marketing prakticky na novom ambicióznom cestovateľskom portáli? Získaj prax pri budovaní kvalitného projektu “od nuly” a otestuj si, čo naozaj funguje.

Ponúkame 3-6 mesačnú neplatenú stáž najmä pre študentov stredných a vysokých škôl, ktorý majú záujem naučiť sa robiť marketing a PR komunikáciu prakticky a vidieť výsledky svojej práce okamžite.

O čom je SomTurista.sk?

Portál SomTurista.sk slúži ako domov všetkým cestovateľom. A to, či už dobrodruhom, ktorí podniknú cestu okolo sveta, alebo klasickým „dovolenkárom“. Užívatelia si u nás vytvárajú vlastný profil, prostredníctvom ktorého si môžu ukladať svoje cestovateľské zážitky. Na to môžu využiť rôzne formy obsahu – články, fotoalbumy, momenty, hodnotenia miest či výlety. Okrem toho si portál dáva za úlohu združiť cestovateľov a umožniť im zdieľať si svoje skúsenosti, napríklad na diskusnom fóre.

Čo by si robil?

SomTurista.sk ponúka svojím užívateľom široké možnosti a funkcie, na ktorých sme si dali záležať. Výzvou pre portál je teraz dostať ho medzi ľudí a vytvoriť portálu brand, ktorý ľuďom utkvie v pamäti. S tým by si nám mohol pomôcť práve ty!

PR či marketing sú široké pojmy, my ti však dáme voľnosť realizovať sa v tej oblasti, ktorú máš najradšej. Medzi typické úlohy, na ktorých by si pracoval by patrilo:

Fantázii sa však medze nekladú a je na tebe v akej oblasti by si sa chcel realizovať.

A aby sme nezabudli... Na portáli vyvíjame pokročilé analytické metódy na vyhodnocovanie správania používateľov, zdrojov návštevnosti, A/B testy, interaktívne vizualizácie výsledkov a podobne. Analytika je dnes súčasťou každého online marketéra, ty sa ju u nás naučíš časom používať. V praxi to znamená, že budeš napríklad vidieť, ktorý newsletter si užívatelia otvorili, ktorá tlačová správa funguje najlepšie a podobne.

Stáž bude prebiehať z domova, komunikovať budeme online. Nemusel by si nikam dochádzať, pracovať môžeš pohodlne z domu.

Koho hľadáme?

Motivovaného človeka, ktorý:

Výhodou je každá predošlá skúsenosť v oblasti marketingu, PR alebo všeobecne s online projektami, hodiť sa môžu tiež základy grafického editoru (napr. Photoshopu) alebo základy HTML. Najdôležitejšia je však motivácia na sebe pracovať.

Čo si zo stáže odnesieš?

Okrem dobrého bodu do životopisu hlavne cenné skúsenosti. Dostaneš u nás pomerne veľké kompetencie, vyskúšaš si množstvo praktických vecí a budeš sledovať, ako sa veľký online projekt buduje od úplných začiatkov. Po skončení stáže, v prípade obojstranného záujmu, je možnosť dohody na pokročilejšej spolupráci.

Ak sme ťa oslovili, neváhaj sa nám ozvať. Určite o sebe napíš, kto si, čo ťa baví, prípadne tvoje relevantné skúsenosti a preberieme stáž detailnejšie. Ak máš po ruke CV, tak pripoj aj to, nie je to však nutné.

Kontakt

email: jobs@somturista.sk

tel.: +421 911 171 864