téma: Chyby na stránke

Pridať odpoveď
12 »
MarkoRuman
18:59, 18. 09. 2013

Našli ste akúkoľvek chybu na stránke? budem veľmi rád ak ju sem ohlásite, ihneď sa bude pracovať na jej odstránení


MravecSK
01:30, 17. 02. 2014
Zdravim, useklo mi to cast prispevku tot tuto :) http://izrael.somturista.sk/d/ashdod-545 Neviem ci to je chyba alebo moze mat prispevok len urcity pocet znakov...

MarkoRuman
17:39, 17. 02. 2014
dakujem za spravu, opravene :)

MravecSK
22:05, 17. 02. 2014
Dik... :)

MravecSK
22:07, 28. 02. 2014
Malicky problem, oznacil som miesto na mape, a namiesto turstickej lokality to oznacilo ulicu :) Da sa to nejak manualne preznacit? :) dik

MarkoRuman
14:37, 01. 03. 2014
Tak ono tie objekty su vyhladavane cez google maps, niekedy to nehodi uplne presne ale priebezne to upravujeme v administracii my manualne :)

MravecSK
20:23, 01. 03. 2014
A dala by sa prehodit ulica mt. Hermon z Dimony na juhu na normalnu horu mt. Hermon na uplnom severovychode IL? :) Je to na konci cesty 98 ;) Dik :)

MarkoRuman
18:05, 09. 03. 2014
Mt. Hermon bolo prehodené snáď správne. Tento týždeň sme prerábali trochu design. Zdá sa vám lepší a prehľadnejší? čo poviete?

MravecSK
23:33, 11. 03. 2014
Jo, uz som to zaregistroval, je to spravne :) Pridal som este par miest, ale neumiestnilo ich to "nikam". Asi pretoze miesta zadavam po slovensky. Po anglicky velmi nechcem, kedze je to SK stranka a anglicky ekvivalent malo co povie vacsnie ludi, aspon pri miestach co som pridaval ja :)Bolo by fajn ak by sme si to vedeli spendlit sami, nieco na sposob Panoramia. Neviem cinejak riesite moznost usporiadania fotiek priamo v albumoch, pretoze to co mam momentalne v albumoch je spanielska dedina, pripadne pridat aj orezy v predvolenych formatoch 4:3 alebo 16:9. Posledna vec je ze ak pisem koment ako teraz, a prejdem na inu kartu, tak sa koment zmaze, alebo ak kliknem na stranke inam a potom sa vratim do okna,tak koment sa tak isto zmaze. :) K prehladnosti mozem povedat teraz, ze je to ok...nic zavazne som neregistroval :)

MarkoRuman
00:12, 12. 03. 2014
Vďaka za správu, tie komentáre opravím zajtra. Zoraďovanie fotiek a "špendlenie" bude na programe najbližšie dni, treba to nejak rozumne vyriešiť :) Snáď časom bude portál na bezproblémovej úrovni :)


12 »


Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.