téma: Grécko - kedy, ako a kam na dovolenku?

Pridať odpoveď
Jánoš
08:36, 13. 03. 2016

"za kolko" dni to mate a kam sa tento rok v GR chcete pozriet? Mozno to bude pre niekoho inspiraciou ;)

Jánoš
08:42, 13. 03. 2016

Ako som uz inde spominal, koncom juna sa chystame na Korfu. Vytvoril som si odpocet casu, nech je sranda.
Verim, ze ho nebudem musiet upravovat ci nebodaj celkom zmazat :)

http://www.odpocetcasu.cz/andeiQu/

jokl
18:14, 15. 03. 2016

Cau, ako pozeram zalozil si niekolko tem ... :-) super, ani my sa nevieme dockat. My tiez planujeme Korfu asi tyzden po tebe, hned ako zacnu prazdniny, ak by nam to nevyslo, stale mame zalozny plan - zbalime cely camping a ideme stanovat do IT. Ale cislo 1. je pre nas tento rok Korfu. Boli sme tam cca pred 16 rokmi v stredisku Agios Georgios juh. Mam pocit ze su tam dve strediska podobneho nazvu  Agios Gorgios a ludia si to mylia... jedni pisu tak a druhi tak. Ideme do toho prveho, mali sme aj vyhliadnutu dedinku hned vedla Marathias, daleko cca 3 km. V oboch strediskach je hlavne dlha pieskova plaz, s priezracnym morom. Super na prechadzky po plazi, nachadza sa tam aj neake velke jazero, co sme este nevideli a akokeby taka mala pust, pieskove duny. Mame radsej kludnejsie letoviska, kde neni vela ludi. Kludne si najdes kusok plaze, dalej od ostatnych . Urcite pobehame ostrov a pokukame aj ine veci, Sidari, Kerkyru, Sissin palac, aquapark - na ten sa tesim ja so synom, ale aj plavbu lodou na ostrovy Paxos a Antipaxos. To je naozaj pekne, lod pojde do jaskin, uzasna laguna ... myslim ze tam natacali nieco z filmu modra laguna. Ubytko mame rezervovane cez booking, a ked ste zvedavi tak si tuknite willa dream garden. 

Jánoš
19:23, 15. 03. 2016

:) ano, rozrasta sa to tu, co ma tesi a snazil som sa to nejako sprehladnit. Verim ze prispevky vas vsetkych budu len pribudat :)

Musim zopakovat, ze si ma inspiroval s Korfu. Mas pravdu, tiez som zaregistroval, ze su tam dve strediska rovnakeho nazvu - Agios Georgios. Asi kvoli odliseniu sa to, ktore je na juhu uvadza ako Ag. Georgios.

Kedze som si tiez vyhliadol a rezervoval ubytko v tejto oblasti, tak je celkom mozne ze sa tam uvidime :)

jokl
20:46, 15. 03. 2016

Supeer, vidime sa  na corfu ! A mal by som vyhradit neake fotky, co si nedal na Thassos, tie dam ja , len musim vytriedit :-)  .... jozo ...a ked chces, napis kde budes ... aspon mozem zatrubit na yetiho VT ....  :-)

Jánoš
23:04, 15. 03. 2016

Mame zatial rezervovane ubytko vo Villa Vania v dedinke Vitalades co je blizko. Ak vsetko vyjde tak od 1.7. na 12 noci :)

Tiez mame radsej kludne prostredie hoci "od ruky", ved aj tak nie sme cely cas na jednom mieste ci plazi a pokial ma clovek auto, moze sa presuvat hore dole.

jokl
20:38, 30. 03. 2016

Janos cauko, pozerali sme a kukali, zmenilii sme si troska termin, chceme ist  v piatok vecer 1.7.2016 ... ideme casovo tesne za tebou, ano pozeral som, ta trasa ktoru si navrhol vyzera dobre, cesta je kratsia a my sa vyhneme hlavneho prechodu pri Idomedi. Ak by to nevyslo, mali sme v plane camping v IT, ale aby sme sa nenudili ako zalozny plan sme vymysleli : cesta cez RO drakulov hrad 2 dni a potom BG Primorsko. Je neskutocne lacne BG s ranajkami ..... ale  stale ideme do GR ... my len spekulujeme, co keby....... vsak to poznate :-) 

Jánoš
21:27, 02. 04. 2016

Niekd vyssie som pisal, isli sme do GR na blind v TOP sezone a ubytko sme zohnali len na tyzden v Sarti. Tak sme si to popri tureckych hraniciach strihli do BG a skoncili sme v Primorsku. Nebolo to zle, lacne ubytko, strava.... lenze Grecko to nie je. :)

Ked teraz nad Korfu premyslam vadi mi len jedine - presun trasy migrantov smerom na Albansko a Taliansko. No a to je nasim smerom - severozapad GR. No do startu su to este tri mesiace a tak sa uvidi :)

Jánoš
11:54, 08. 05. 2016

52 dni do odchodu :) planujeme prespat vo FYROM niekde pri Bitola / Prilep a 1.7. okolo obeda potom zakotvit na Korfu vo Vitalades :) Teda ak cast Grecka pri Albanskych hraniciach nezasypu migranti .... potom je v zalohe Ouranopoli v rovnakom termine :)

jokl
12:05, 15. 05. 2016

www.mojevideo.sk/video/212a0/sialeny_najazd_na_trajekt_(grecko).html

... len toto nie :-)

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému

Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.