téma: Kempovanie, stanovanie, priroda, bike ...

adamwatch17
22:56, 22. 05. 2019

Hľadám kamarátku, partáčku či priateľku na podobnej vlne a ktorá ma podobné priority, hodnoty. Ja milujem dobrodružstvo, spontánnosť, voľnosť. Nie som materialista ,mam rád prírodu, zvieratá, slnko, jazerá, pohodu, dobrú konverzáciu. Milujem svet a zároveň aj sám seba ,neznášam stereotyp. Nie je jednoduché a bežne stretnúť podobnú osobu ktorá ma podobné cestovateľské sny, dobrodružného ducha. Žiaľ, ani ja sám nežijem život podla svojich predstav. Preto si hľadám príjemnú osobu na trávenie spoločných chvíľ - mimo mesta zobrať bike a stan a kto vie časom možno aj ďalej :) Ak si sa rozhodla napísať mi, ja ti určite odpíšem :) lupua4452@gmail.com


gotjglad
02:46, 19. 05. 2023

Pri cestách do zahraničia je vždy dobré oboznámiť sa so zákonmi a požiadavkami krajín, ktoré navštevujete. To zahŕňa mať príslušný vodičský preukaz, poistenie a akúkoľvek inú potrebnú dokumentáciu.https://legitrealdocs.agency

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa cestovania, šoférovania alebo akejkoľvek inej témy, neváhajte sa opýtať a pokúsim sa vám poskytnúť užitočné informácie.

https://smartpostdocs.pro/

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.