téma: Portugalsko Oktober 2023

Matej
17:19, 23. 09. 2023

Cawte, chystame sa 18.10-29.10.2023 do Portugalska. Sme 2 chalani 35 a hladame este 2 dobrodruzne povahy. Bereme auto a ideme zo severu na juh. Ochutname portske, pozrieme jediny narodny park (takze aj trosku turistiky) a na juhu sa pozrieme na utesy a aj horu Foia. Mame v plane navstivit aj mesta aj dedinky. Letenky uz mame kupene takze datum sa uz menit nebude. Letime z Budapesti do Porta a naspat z Lisabonu do Budapesti. Ak by si sa chcel/chcela pridat napis mi na kovo170@gmail.com. Ide proste o tom niekde vyjst a rozdeli si naklady aby to nebolo az take nakladne. Pred tripom zvyknem robit aj stretka s tymi co sa rozhodnu ist, aby sme vedeli, ci si sadneme. lepsie skor ako potom hlavy bol na dovolenke :) Majte sa

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.