janicek

správyPoslať správu

Navštívil/a som 68 krajín 1 miest 0 objektov

https:tututravel.eu/
09. 06. 2019

Faerské ostrovy: letenky, ubytovanie, požičanie auta, itinerár a rozpočet


Faerské ostrovy boli dlho našim veľkým snom. Pred pár dňami sa nám podarilo tento sen premeniť na realitu a na Faerské ostrovy sme aj vycestovali. Očakávania boli veľké, no realita... bola ešte oveľa lepšia! V pomyselnom rebríčku naších najlepších ciest sa umiestnili veľmi vysoko. V prvom článku z tejto cesty si môžete prečítať o prípravách, ako na letenky, ubytovanie, kedy je najvhodnejší čas na návštevu, ako tam funguje doprava, kde požičať auto bez depozitu a kreditnej karty, čo by ste určite nemali vynechať a aj aký očakávať rozpočet.

Čítať na www.tututravel.eu
www.tututravel.eu02. 06. 2019

Jordánsko: Petra - všetko, čo potrebujete vedieť o návšteve


Ak cestujete do Jordánska, návštevu Petry nesmiete vynechať. Ako si ju naplánovať, koľko Vás to bude stáť, ale aj skúsenosti ako prebiehala naša návšteva nájdete v článku.

Čítať na www.tututravel.eu
www.tututravel.eu02. 06. 2019

Jordánsko: púšť Wadi Rum


Púšť Wadi Rum je jednou z najkrajších miest v Jordánsku. Ak plánujete cestu do Jordánska určite by ste ju nemali vynechať. Ako sa tam dostať, kde sa ubytovať, čo navštíviť ale aj ako prebiehala naša návšteva, si môžete pozrieť v článku.

Čítať na www.tututravel.eu
www.tututravel.eu02. 06. 2019

Jordánsko: letenky, ubytovanie, itinerár, požičanie auta a rozpočet


Odkedy začal do Jordánska lietať Ryanair za pár drobných, je táto krajina celkom v kurze a čím ďalej ju navštevuje viacej ľudí. Plánujete aj vy, že sa do Jordánska pozriete? Ako cestu naplánovať, kde si požičať auto, itinerár a potrebný rozpočet si môžete pozrieť v článku.

Čítať na www.tututravel.eu
www.tututravel.euCestovateľská mapa

+Navštívené miesta


Jordánsko


Faerské ostrovy