téma: Bulharsko verzus Chorvátsko

Pridať odpoveď
« 12
VITO PO
13:32, 16. 03. 2018

@Jánoš : nič v zlom, ale zažiť na týždeň Primorsko neznamená poznať Bulharsko. To je z môjho pohľadu to isté, ako by som ja napísal, že bol som raz 10 dní autom na Thassose a poznám Grécko. :) Navyše Primorsko nie je práve najlepším príkladom dovolenky pri mori v BG aj keď je dosť častým cieľom nielen slovenských dovolenkárov. 


Jánoš
12:23, 19. 03. 2018

VITO PO - nebudem s tebou polemizovat, kazdy sme nejaky, kazdy ma ine predstavy o dovolenke a kazdemu sa paci nieco ine. Nespominam si, ze by som v mojich prispevkoch pisal nieco, co by Bulharsko a dovolenku v Bulharsku nejakym sposobom dehonestovalo. Naopak, Bulharsko som odporucal a budem dalej odporucat ludom, ktori si chcu dovolenku uzit naplno bez potreby ratat kazdy leva :)

Pisal som o nasom zazitku a to este z roku 2011, takze povazujem za zbytocne to teraz po 7 rokoch znova otvarat. To bol moj nazor, rovnaky mam aj na Chorvatsko a preto jazdime na dovolenku len a len do Grecka :) A nikdy sa nebudem pohorsovat nad ludmi, co sa im nebude pacit dovolenka v Grecku :)


VITO PO
12:27, 21. 03. 2018

@Jánoš : nikomu neberiem jeho skúsenosti ani jeho názory, len som podotkol na margo predch. príspevku. peace :)« 12


Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.