téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
JanTN
13:04, 15. 07. 2020

Tak to je v konec v GR sprísňujú opatrenia na jedinom prechode BG (info na SR1).


abro
13:38, 15. 07. 2020

JanTN

kde konkretne v SR1


JanTN
15:02, 15. 07. 2020

To ich výťahu?

https://www.athensvoice.gr/greece/663864_kerkyra-prosgeiothike-i-proti-ptisi-apo-ti-megali-vretania


JanTN
15:12, 15. 07. 2020

Pardon za skratku spraví Slovenský rozhlas (SR1) sprísnené kontroly Kulata hraníc


marcelkuchta
19:40, 15. 07. 2020

Tak kto tam ide dajte vediet ako ste dopadlia hlavne dorazte bezpecne a drzime palce , ja tiez odkladam cestu do grecka a nieco som si pozrel v omisi od 11.8 na sedem dni tak ak sa to aj v chorvatsku nezmeni do vtedy tak pojdeme . Tak uz len dufat no aj tak sa neviem stotoznit s tym ze toho roku sa nedostanem do grecka , slnko, krasne plaze a ta pohoda mi bude chybat . Dufajme vsetci ze na dalsi rok sa to nezopakuje lebo potom sa tam asi prekopem. 


mmm
08:00, 16. 07. 2020

marcelkuchta, vieš čo je na tom všetkom najsmiešnejšie možno aj najsmutnejšie ?, že v tom Chorvátsku je tak 3x väčší denný prírastok covid, ako v GR.  A to v GR testuju skoro 2x toľko, ako v CHor


marcelkuchta
08:30, 16. 07. 2020

mmm , ja to viem ze to tak je no cez tie vsetky komplikacie sa mi nechce ist , ja mam dovolenku cely august nastastie tak ja este pockam co sa udeje ale jasne najradsej by som siel do grecka pretoze to sa porovnat z chorvatskom neda vobec. 


JaroMT
09:11, 16. 07. 2020

Taktiez sa s tym snazim zmierit ,no akosi mi to nejde. Zacinam uvazovat nad trajektom z Bari - Igoumenitsa. Musim to nejak preratat o kolko by sa predrazila cesta. Neviem ako je to s cestou spat, ci da da prejst aj cez MKD ako tranzit ,alebo sa musi ist len cez Bulharsko. Planovany odchod okolo 25.7.


Bobi
10:20, 16. 07. 2020

JaroMT my sme si už bookli lístky na loď. Vždy bol môj sen ísť na grecko-taliansku dovolenku ale kedze je to o dosť drahšie tak mi to nikdy muž neschválil :D teraz ale je situácia na mojej strane tak ideme do toho. Lístky na loď pre 4 clennu rodinu v kajute cca 320€ aj s autom. Bez kajuty(sedenie ako v lietadle) je niečo cez 200€. Diaľnica v Taliansku by mala stáť okolo 80€. Stravime víkend severne od Bari v Margherita si Savoia a potom smer SR,cca 15 hodín to je odtiaľ.


mmm
10:21, 16. 07. 2020

ja nekritizujem tvoje rozhodnutie, ja len poukazujem, aký paradox to je, že nás tieto opatrenia nútia sa vystaviť väčšiemu  riziku a isť tam, kde je viac nakazených, lebo sa tam bez problému dostaneš. (samozrejme, že menšie riziko nákazy v GR za predpokladu, že v SRB a BG nebudeš nocovať )





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.