téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
zubro28
17:11, 22. 06. 2019

A pre info cena nafta Macedonsko 0.97e. Netankuje hned za Srbskou hranicou. Po 5km mate krasny Luk Oil.


Jánoš
09:17, 23. 06. 2019

zubro28 - vdaka za informacie pre nas vsetkych. Som rad ze ste dorazili v pohode a tak si uz len uzivajte a sem tam tu zaves nieco zaujimave, myslim ze kazdeho budu zaujimat novinky a ceny ubytka, PHM i jedla. 


Dušan
13:25, 23. 06. 2019

Prispejem aj ja aktualnymi (sobota 22.6.) informaciami:

Odchod z Kosic rano o 4-tej, smer Asprovalta. Prechod cez Backi Vinogradi o 9-tej, zdrzanie do 10 minut. Belehrad o 10:30 cez centrum po A3, absolutne bez zdrzania. Cele Srbsko dialnice neuveritelne prazdne, skoro jak u nas na vychode :-) . Asi ze bola sobota. Hranica SRB-MKD Preševo o 14:50, zdrzanie 5 + 5 minut. Hranica MKD-GRC Gevgelija o 17-tej, zdrzanie 15 minut. Prichod do Nea Vrasny o 19:35 miestneho casu. Celkovy cas jazdy podla palubneho pocitaca 13:35 hod. Za volantom sme sa striedali s manzelkou, urobili sme niekolko kratkych prestavok plus hodinu na obed v SRB v Aleksinac. Rychlost sme dodrziavali po celej ceste a asi sme urobili dobre, lebo merajucich policajtov na rozdiel od kamionov boli plne cesty. Napriek tomu cesta ubehla velmi rychlo, nad nase ocakavania. Kupanie v mori uz v ten vecer :-)


Dušan
13:31, 23. 06. 2019

Zaroven potvrdzujem info od kolegu vyssie, lepsie je natankovat v MKD az na Lukoile. Na rozdiel od prvej pumpy Detoil  maju aj superdiesel, cena 98 centov. No nekup to...


Nera738
21:36, 23. 06. 2019

Ja vždy tankujem v Mac pred prvou mytnicou. Vdzy spokojnosť. 


Pirmin
18:06, 25. 06. 2019

Caute. Takze dnes v noci o 1:00 sme vyrazili smer Sarti. Okolo 4:00 sme prešli obchvatom Budapešťi bez zdržania. O 6:45 hranicny priechod Rozske. Boli sme treti v poradi ale trafili sme striedanie smeny. Takze zdržanie 40 minút. Belehrad centrom cca okolo 10:00 v pohode rýchlosť 80-100 km. Hranice Srbsko Macedónsko o 15tej zdržanie 10 min. V Macedonsku merania pod mostami. Dnes prespime v Gevgeliu a rano ešte cca220 km. Mýto v Srbsku 17€. 


fero fk
13:53, 26. 06. 2019

Zajtra 27.6.2019 medzi 17-18hod vyražam z Prešova na Kassandru (Polychrono). Chodim do GR pravidelne. Bol som Asprovalta, Sarti a Zakynthos.

Ak sa mi to po ceste podari tak budem informovať.

Chodim v noci a rano okolo 10 som na mieste. Bol som aj v Chorvacku ale tam už nikdy viac.


zubro28
18:17, 26. 06. 2019

Caute

DUSAN nepoculi sme sa nahodou na vysielacke v Nea Vrasne


zubro28
18:21, 26. 06. 2019

Inak vcera vylet z Nea Vrasny na ostrov Amouliany. Doporucujem. Neoplati sa trmacat na Thassos. Ten isty zazitok


Jánoš
11:18, 27. 06. 2019

Zubro, ako si to myslel s trmacanim na Thassos? Len vylet na otocku, ci pobyt? 





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.