téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
romanca
20:04, 25. 07. 2018

najdem tu niekde tipy na dobre plaze na Chalkidiky? aktualne sme v Psakoudia.


petpov
20:30, 25. 07. 2018

romaca, krásne pláže sú vo Vourvourou -Karidi a Sandy beach, podla mňa najkrajšie pláže na Chalkidiki. Máš to cca 35 km. Po ceste je Ormos Panagias  -Latoura beach a pár nepomenovaných na výbežku pri Ormos. 


Jánoš
17:34, 26. 07. 2018

Abojte z Chalkidiki :) pricestovali sme vcera s prenocovanim pri Dojrane. Vyrazali sme v utorok rano o 4 z VT, pri Dojrane sme boli vecer o piatej. Hranice uplne v pohode akurat SRB - MKD dokopy asi 20 minut. Rano sme odtial vystartovali a za cca 3 hodiny boli na Chalkidiki na prostrednom prstena Sithonii. Ubytko sme na blind nasli v Sykii za 450 € na 12 noci, plaz cez cestu asi 100 m. Boli sme sa pozriet aj v Sarti, dakujem neprosim, ani zaparkovat niet kde. Dnes je tu pod mrakom, na kupanie to nie je. Vcera sme boli na nedalekej plazi, slnecniky za drink - 2x frape plus 2x 0,5 l voda za 6 EUR. Dalsie info pridam priebezne :)


Adka
22:49, 26. 07. 2018

Ahojte cestovatelia, tak my to už máme za sebou. Vyštartovali sme o 3 ráno gréckeho času zo Sarti a v Bratislave sme boli o 17h nášho času. Cesta absolútne bez problémov, chceli sme risknúť dokonca aj horgos ale potom sme predsa len radšej zišli na BV. Boli asi 4 auta pred nami cca o 13h a v protismere nikto :) Počasie sme vystihli super, keď sme odchádzali, už večer bola búrka a búrkové prehankove počasie by malo pokračovať celý týždeň. 

Jánoš : máš pravdu, sarti bolo veľmi veľmi preludnene. A to ubytko ste zohnali super, my sme mali takú cenu za 7 noci :)

Prajem Vám pohodové dovolenkovanie a stastnu cestu :)


Nera738
00:18, 27. 07. 2018

Ľudia moji dnes čistá pohroma. Najlepšie hranice boli BV. Aj to Lena ceste tam.  Do hu to bola kolóna hádam aj vyše kilometra. Turbanisti čistá katastrofa. Všade. Vyrazili sme o 5 a na dojran sme prišli o 22. Ale mám krásnu ženu a dve deti. Takže fajn  ráno Thassos. Pozdravujem xtrail bledý. Bru noc. 


bily
12:38, 27. 07. 2018

Do 4.8 sme na Karidi beach, sme tu aj hnet ubytovany u plaze, ak by mal niekto zaujem zajst na pivko alebo potreboval nejaku pomoc atd. 0903725366


romanca
20:02, 27. 07. 2018

vdaka, dnes sme boli na karidi beach, poculi sme nejakych slovakov hadam ste to boli vy :). pre nas to bolo dost preludnene, vcera sme boli na kuovi beach a tam sa nam viac pacilo, menej ludi. zajtra som chcel ist na orange beach ale ked citam ze je tam na mrte ludi takmidem hladat dalej.


Jánoš
20:12, 28. 07. 2018

Ahojte vsetci, zdravim vas zo Sykie, btw dnes nas dvakrat vyhnala burka z plaze ukryt sa do auta ale hned na to krasne slniecko a more uzasne. Chodime na organizovanu plaz pri neviem ako sa vola taverna (doplnim) asi 2km od ubytka. Jedlo super a slnecniky za drink, davame si 2x frappe plus voda 0,5 l, spolu za 6€. Chcem sa spytat, boli ste niekto v Nikiti na trhoch? Celkom ma to laka, su kazdy piatok a vraj stoja za to. Mame to ale odtial cca 50 km :( Este prosba, kupujete tu na Sithonii niekto horsky caj? Mountain tea, su to take bylinky ich origo grecke. Minuly rok som nakupil na Peloponeze, tu som zatial nestretol :( Sme tu do pondelka 6.8., ked stretnete biely Yeti s VT cislom, trubte, mavajte, kricte :)


Nera738
06:39, 29. 07. 2018

6.8 odchádzame aj my. Neviem teda o koľkej ale ak ta stretnem vytrubim si trubu. Šedý koleos II zh značka. 


ivankamirka
07:44, 29. 07. 2018

Ahojte, chcela by som sa spýtať na hr. prechod Prochor Pčinski - Pelince je otvorený nonstop? Neviem  to nikde nájsť. Vďaka 





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.