téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
Janicek101
21:17, 23. 07. 2018

ja som mal s gréckom len dobré skúsenosti aj cenovo to bolo veľmi dobré tak neviem v ktorej časti si.

my štvrtok vyrážame a podľa Vašich rád a odporúčaní zvolím prechod bačkí vinogrady a týmto aj chcem poďakovať že takéto fórum existuje inak by som trčal niekde na horgoši kto vie koľko hodín ;) takže aj takto Vám ďakujem :)

Nera738
21:46, 23. 07. 2018

Bily nemôžeš si dávať pizzu a hranolky. To máš aj doma. Skús gyros, mušle, kalamár, musaka. Maju výborne polievky. Úplne iné ako naše. Dali sme si hovadziu. Sme sa oblizovali z jedného taniera traja. Tuším 5 e. 4 chodievame jest za 25 e. Myslím ze je to v pohode. Pivo, víno duši tak sa dostaneme na 35 e. Myslím ze pohoda. 

Nera738
21:47, 23. 07. 2018

Janicek v štvrtok o koľkej? 

Janicek101
21:50, 23. 07. 2018

podľa toho ako rýchlo sa posádka stihne pripraviť :) chcel by som niekedy okolo 9 cca 

Nera738
22:10, 23. 07. 2018

Vyrážame okolo 5 ráno. Koleos, Zh značka. Možno sa stretneme. Chceme ísť na BV alebo na BB. A ak nie tak šťastnú cestu a super dovolenku. 

Janicek101
22:23, 23. 07. 2018

my vyražame z prešova do Paralie :) možno že sa stretneme :) napodobne štastnú cestu a veľa pekných zážitkov na dovolenke :)

Mirec
12:01, 24. 07. 2018

Ahojte. Idem po prvý x autom do Ofríniou. Radi si berieme aj bicykle. Chcem sa spýtať či potrebujem doklady k prevozu. Neviem ako to riešia colníci. Ďakujem za info.

Lasto
15:24, 25. 07. 2018

Chcel by som sa spytat ci ma podla Vas zmysel kupovat ENP krabicku na rychlejsi prejazd mytniciami v SRB. (mali by sme vyrazit 1.8). Planujeme ist cez prechod Backi Vinogradi. Kde potom po prekroceni prechodu do Srbska sa da kupit najblizsie.

Nera738
18:27, 25. 07. 2018

Kúpiš aj na Backa Topola benzínke.  Viac ti nepoviem. Niekto to chváli, niekto nie. Ak je na mýtnici veľa áut, púšťajú aj tade, takže stojíš. 

romanca
20:04, 25. 07. 2018

najdem tu niekde tipy na dobre plaze na Chalkidiky? aktualne sme v Psakoudia.

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému

Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.