téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
marosponti
10:11, 25. 08. 2020

Letecky sme dorazili, 20.8.2020 na Zakynthos. Vsetko v pohode, greci nas s manzelkou testovali pri vychode z letiska. Ale nie kazdeho, asi tak polovicu neviem podla akeho kluca. Zdrzanie 5 minut. Sme tu piaty den, tak asi testy boli ok. Nikto sa neozval. Pocasie, vzduch 31az 33, voda 29, stale Jasno. Ludi na moje prekvapenie je tu dost, domaci hovoria, ze asi polovica ako byva o takomto case. Vraciame sa 3.9.2020.Je tu fantasticky. Co bude neriesim. 


JaroMT
19:47, 25. 08. 2020

Uzivaj, v tichosti zavidim...Boli sme cez vikend v Piestanoch a objavili sme tam tavernu. Tak aspon na chvilu sme zazili tento rok kusok greckej atmosfery....

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.