téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
Nera738
21:04, 05. 07. 2019

Pajtiy paralia je asi to najhoršie čo Grécko ponúka. Chalkidiky, hore stavros, thassos, zakyntos. More je určite krajšie ako v Bg.  Ale tie ubytovania, to je o tom co preferuje. Za mňa tie 12 poschodové hotely a obrovské strediska nie. Preto chodíme do Gr. Ale,,,,,,,,,, pre dá je taká že té to rok ideme po 7 rokoch skúsiť Bg. No uvidíme. Cestou domov zbehni pozrieť vrch Chalkidiky. Uvidíš a už budeš chodiť len tam. Všade sa nájde výnimka ktorá potvrdzuje pravidlo. Grécko je super. 


Fojto
07:45, 06. 07. 2019

Ahojte, pozdravujem z thasosu, je tu krásne a určite je more omnoho čistejšie ako v BG, boli sme tam 3x. Chcem sa spýtať na tu spominanu hranicu Dojran - ako sa k nej dostať lebo keď sme šli cez Gevgeliju v opačnom smere z Grécka do macedonska bola kolóna cca 2km radi by sme sa tomu vyhli... odchádzame stadial v pondelok... Mam sygic nav vďaka za rady


Pajtyi
08:03, 06. 07. 2019


Pajtyi
08:06, 06. 07. 2019

Chlapi je vam verim ze more v grecku je cistejsie nez v bulharsku ale v tejto paralii je to humus.Rozhodli sme sa ze dnes pojdeme skusit kupanie nizsie Do Leptokarye alebo este kusok nizsie do spominaneho Nei Pori.


EML
09:15, 06. 07. 2019

Ahojte, my sme sa tiež chodili kúpať z Paralie do Nei Pori - úžasné pláže, čisté more, príjemní ľudia, veľmi sa nám tam páčilo. Nám vyhovovala Paralia len kvôli tomu, že je to rušnejšie stredisko. Ale príroda, okolie a čisté pláže - to tam fakt chýba. My tam máme super ubytko cez majiteľa, pekné štúdiá a apartmany, bez zloženia zálohy, úžasný majitelia - pravá grécka pohostinnosť. Ale fakt je, že za plážami a prostredím chodíme nižšie, alebo na Chalkidiki - TOP! Do Nei Pori - autom len kúsok a je tam veľké parkovisko, kde sa dá vždy zaparkovať pri pláži.


zubro28
09:36, 06. 07. 2019


zubro28
09:38, 06. 07. 2019

More kristalivo ciste bolo


zubro28
09:40, 06. 07. 2019

Tento rok uroven hotela skoro 4* s ranajkami. 50m od mora. Naozaj je to o tom citat pred tym recenzie o mieste a hotely a nemoze sa ti stat ze budes sklamany


Pajtyi
11:47, 06. 07. 2019

Zubro28 snazili sme sa pred rezervaciou citat recenzie ale nejak vela nebolo popisane o Paralii a nikto nikde neupozornoval na spinave more.Teraz to tu uz bude popisane a mnohym to moze pomoct.Prave sme uz presli sa kupat nizsie do Leptokarye a je to tu akoby sme presli do inej dimenzie.


Aventador
17:56, 06. 07. 2019

Ahojte. My sme v Nei Pori týždeň a všetko v pohode. V mori je trochu rias, ale nič čo by nám prekážalo, inak je čisté. Obchodníci sú milí a ochotní. Bývame v apartmánovom dome a izba nebola pripravená na 100%, ale nie vždy je všetko perfektné. Domov vyrážame v utorok ráno a tak dúfam, že nebudú kolóny. Inak v Nei Pori sme tretí raz a páči sa nám, že je to tiché mestečko ideálne na oddych. Pláže široké pieskové, ceny primerané.

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.