téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
Pirmin
18:06, 25. 06. 2019

Caute. Takze dnes v noci o 1:00 sme vyrazili smer Sarti. Okolo 4:00 sme prešli obchvatom Budapešťi bez zdržania. O 6:45 hranicny priechod Rozske. Boli sme treti v poradi ale trafili sme striedanie smeny. Takze zdržanie 40 minút. Belehrad centrom cca okolo 10:00 v pohode rýchlosť 80-100 km. Hranice Srbsko Macedónsko o 15tej zdržanie 10 min. V Macedonsku merania pod mostami. Dnes prespime v Gevgeliu a rano ešte cca220 km. Mýto v Srbsku 17€. 

fero fk
13:53, 26. 06. 2019

Zajtra 27.6.2019 medzi 17-18hod vyražam z Prešova na Kassandru (Polychrono). Chodim do GR pravidelne. Bol som Asprovalta, Sarti a Zakynthos.

Ak sa mi to po ceste podari tak budem informovať.

Chodim v noci a rano okolo 10 som na mieste. Bol som aj v Chorvacku ale tam už nikdy viac.

zubro28
18:17, 26. 06. 2019

Caute

DUSAN nepoculi sme sa nahodou na vysielacke v Nea Vrasne

zubro28
18:21, 26. 06. 2019

Inak vcera vylet z Nea Vrasny na ostrov Amouliany. Doporucujem. Neoplati sa trmacat na Thassos. Ten isty zazitok

Jánoš
11:18, 27. 06. 2019

Zubro, ako si to myslel s trmacanim na Thassos? Len vylet na otocku, ci pobyt? 

petbab
21:08, 27. 06. 2019

Ahoj Zubro.

Ako ste sli na ten ostrov Amouliany? Chystame sa do Asprovalty a rozmyslam, kam zajst aby sme neboli cely cas len na jednej plazi. 

Pripadne ak mate nejake dobre miesta v danej lokalite, budem vdacny za tipy.

My ideme 7.7. z Presova s prespanim v Leskovaci. Som zvedavy na cestu, v sezone sme este autom nesli.

Peter

zubro28
22:49, 27. 06. 2019

Petbab

Na ostrov ides z Asprovalty smer Olympiada do mestecka Tripity kde je trajekt. Jazdi kazdu hodinu cestovny poriadok najdes na nete. Plaze na Olympiade su tiez pekne a je to blizko. A ked tam budete tak sa prejdite na ruiny Stagiry kde sa narodil Aristoteles . 

Janos

Myslel som na otocku my sme si dali stale jeden vylet na Thassos z nasho strediska koli zmene.  

Dušan
23:38, 27. 06. 2019

To Zubro28

Nemam vysielacku, takze asi nie.

EML
12:58, 28. 06. 2019

Ahoj všetci, som veľmi rada, že je vytvorená táto diskusia, je tu veľa užitočných vecí. My už niekoľkýkrát cestujeme do Grécka autom, vždy cca v strede júla. Cestujeme z BA, hranice HU-SRB prechádzame spravidla cca o 5-6:00, zväčša Tompa, zatiaľ ešte nebol problém - max. 2-3 autá...Jediný problém bol na ceste späť, čakali sme na HU hranici 3 hodiny... Ak niekto potrebuje mám nejaké linky na kamery na hraničné prechody SRB-MAC, a myslím že aj MAC-GR. Možno tu niekde aj sú zavesené :). Ďakujem krásne za všetky zdielačky a aktuálne info z ciest do Gr,všetko pozorne sledujem,  tento rok vyrážame 13.7.

zubro28
18:48, 29. 06. 2019

Caute. Prave na pumpe pred Belehradom na ceste domov. Cesta do Grecka vzdy niecim prekvapi. Tentokrat som v sobotu cez obed necakal problem ba Greckej hranici. A tam 1km kolona. Stali sme 1 hodinu 20 minut a to sme mali stastie a cez 500m obehli kolonu v novootvorenom tretom pruhu odvazlivcov. Inak sme tam 3 hodiny vobec sa to nehybalo sj ked slo vsetkych 5 okien. Ani nechcem vediet co tam musi byt teraz. Macedonsko Srbsko hranica do 10 min. Inak zasa ma dostali mobilne data. Velky pozor 1MB 9eur!!! 2km pred hranicou mi uz skocila Macedonska siet. Pozrel som len na google map aktualnu kolonu a 10 Euro v tahu. Stastie ze som si to vcas vsimol. Takto mozete lahko prist o tisice Euro takze velky pozor. Staci ze vam stiahne 100mb aktualizacie atd. Minuli rok v Srbsku mi stiahlo mail s prilohou a stalo to 50 euro.

Turkov uz vidno hlavne v opacnom smere na Nis. Dufam ze Madarsko bude ok.

Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému

Sledujte nás

1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.