téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
Pajtyi
21:31, 17. 06. 2019

Zubro28 pojdete cez Budapest? Ak ano neuvazoval si nad mojou variantou zbehnut po M6 a prejst na hranici Hercegszanto? Je to par km navyse ale ta hranica je nonstop a cakat sa tam celkom isto nebude.


Jánoš
21:31, 17. 06. 2019

zubro28 - toto si pozri: http://volvipress.gr/cz/ - dobra stranka o oblasti kam sa chystate.

No a co sa tyka prechodu hranice - urcite je TOMPA mensie riziko aho hranicny priechod Rozske. Tompa ma otvorene nonstop.

all -  chcem vas vsetkych poprosit, niekde tu sme mali zoznam hranicnych priechodov s otvaracimi dobami medzi HU a SRB, no v tom chaose to nemozem najst. Ak to viete najst, nasmerujte tam zubro28. 

Uz som poprosil admina, nech tie FAKE linky na vodicske a ine preukazy premaze, no zatial nic... 


Davos111
21:42, 17. 06. 2019

Zdravim. Tak ako minuly rok, tento rok opat Sarti na Chalkidikach. Vyrazame tuto sobotu nad ranom,cca o 2.00h. ideme na dojran kde budeme spat a v nedelu rano dotankujeme na lukoil a sup do grecka. Ideme ja,manzelka a dvojrocny syn. Minuly rok som bol priblizne v rovnakom obdobi a isiel som cez hlavne prechody a vzdy to bolo do par minut. Snad aj tento rok. Moji rodicia idu do grecka tuto stredu tak mi zreferuju cakacie doby,potom napisem. 


zubro28
21:48, 17. 06. 2019

Jánoš dik za Link. Ideme tam uz 3 krat trosku sme to preliezli ale stale sa da najst nieco nove. Kazdy rok chodime jeden den na Thasos a vecer do Kavaly ale tento rok som objavil toto. Perfekne recenzie tak by som to skusil.

https://www.tripadvisor.sk/Attraction_Review-g663249-d10414252-Reviews-Eirinikos_Glassbottom_Daily_Private_Cruises-Ouranoupolis_Mt_Athos_Peninsula_Halk.html

Pajtyi- Ideme cez Budapest a naozaj sa pohravam aj s touto tvojou variantou. Len ma trochu odraza ta cesta od hranice kym sa dostaneme spat na dialnicu na Belehrad. Ono cesta tam bola vacsinou Madarsko -Srbsko hranica OK nikdy viac ako hodinu. Cesta spat bola vzdy katastrofa. Verim ze v Juni cesta do Grecka by mohlo byt Rozske OK. Spat budem sledovat cakacky ktore budu v sobotu tyzden pred nasim odjazdom


Pajtyi
21:51, 17. 06. 2019

http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/hatarinfo?field_hat_rszakasz_value=szerb+hat%C3%A1rszakasz   toto je link na madarsku policiu kde uvadzaju otvaracie doby a cakania na hraniciach.


zubro28
21:52, 17. 06. 2019

Davos111 - My ideme tiez v stredu tak to budem pozorne sledovat forum. My vyrazame okolo 17.00 z Presova takze HU-SRB ratam okolo 22.00. To by som uz predtym mohol mat sprostredkovane info cez teba ako to islo rodicom na Rozske ak sa bude dat. Ak tam budem skor ja napisem. Dik


petpov
21:59, 17. 06. 2019

zubro28 - tak to je aj na Bački Vinogrady, cesta späť je vždy minimálne hodinu. Skôr ma odrádza obchvat M0. Kolegyňa sa teraz vrátila a vraj 6 hodín, lebo to všetko opravujú. Preto uvažujem ako Pajtyi, že skúsim po M6.


Pajtyi
22:08, 17. 06. 2019

Petpov ty odkial budes vyrazat a kde vstupovat do madarska?


petpov
22:17, 17. 06. 2019

Pajtyi - zo Zvolena a doteraz sme vždy šli cez Šahy, ale teraz by to bolo skôr cez Ostihom.





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.